KONST / Litografier / Färglitografi 9862479
nr 986 2479
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 122/310, signerad, motivet: 29x53
måndag 12 oktober 2015
kl 19:38:25
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson